Gezocht bloggers

Lees je met liefde en plezier onze blogs en zou jij ook graag die stap willen maken, maar weet je niet zo goed hoe je dat moet doen? Dan is er nu de mogelijkheid, wij zijn namelijk op zoek naar versterking binnen ons team. Wie zoeken wij?

Zwanger worden
Wij lezen graag de verhalen van mensen die een kinderwens hebben. Of dat nu een vrouwelijk koppel, een alleenstaande moeder/vader of een koppel dat een jaar getrouwd is en graag willen stoppen met anticonceptie. Elk verhaal is uniek en ieders verhaal is interessant.

Zwanger
De tijd van zwanger zijn is een bijzondere periode en wij lezen daar graag alles over. Ochtendmisselijkheid, de eerste bewegingen in de buik, een 3D echo avontuur, op pad voor een babykamer en kinderwagen… Over alles is wel een verhaal te schrijven en wij zien ze graag tegemoet komen!

Fashion
Zie je ze ook vaker voorbij komen de blogs met O.O.T.D. (Outfit Of The Day)? Wij wel en we raken er behoorlijk enthousiast over, niet verwonderlijk dus dat we graag iemand in ons team willen hebben die onze lezers voorziet van Fashion tips, styling-adviezen en de leukste koopjes…

Sollicitatie bij Ikea
Sollicitatie bij Ikea

Persevenementen
Met regelmaat ontvangen we leuke uitnodigingen voor een (pers)event. En ofschoon we het liefst alles aan de kant willen schuiven om daar aanwezig te kunnen zijn lukt dat helaas niet. De dagelijkse plicht (lees een hoop kinderen, huiswerk, huishouden, blog en manlief willen ook aandacht) blijft roepen. Zou jij graag Thuisleven willen vertegenwoordigen dan zijn wij op zoek naar jou!

Eigen idee
Mocht je niet aan bovenstaande “eisen” voldoen maar heb je wel een fantastisch idee of dan leuke hobby dan horen wij dat uiteraard graag!

Wat verwachten we van jou?
– Elk geschreven blog voor Thuisleven is uniek. Dit houdt in dat het nergens anders gepubliceerd mag worden.
– Artikelen worden aangeleverd binnen de afgesproken tijd.

Wat bieden we jou?
– De blogs die geschreven zijn zullen wij promoten op Social Media (o.a. Facebook).
– Naamsbekendheid of anonimiteit (net wat jij wilt!)
– Uiteraard hoef je niet voor niks te bloggen, er zal dan ook een leuke verrassing tegenover staan. N.a.v. de aanmelding zullen wij een voorstel doen, tevens is er een kans dat we je een review- en/of recensie artikel aan kunnen bieden dat past bij je geschreven blogs.

Aanmelden
Ben je enthousiast geworden dan mag jij je “sollicitatie” sturen naar thuisleven@gmail.com
Wat willen wij graag weten:
– Wie ben jij
– Wat kun je Thuisleven bieden
– Hoe vaak wil jij een artikel schrijven (1 x per week, 1 x per 2 weken of 1 x per maand)
Het zou voor ons fijn zijn om al een gastartikel te mogen lezen, dit geeft ons een idee van je schrijfstijl.

P.s. niet twijfelen maar gewoon doen!

Advertenties

4 comments

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s